Medicina


Kaip kraujo tyrimą, kuris atliekamas už AMA?

Pigiausios testas AMA taikomas praskiesto mėginių paciento serume ant audinių dalis nuo žiurkių skrandžio ar inkstų laboratorijoje. (Atminkite, kad mitochondrijos yra visuose ląstelėse, ne tik kepenų ir tulžies latakų ląstelių.) Serumo antikūnių, kad pridėti (įpareigoti) į mitochondrijų membranų per audinio ląstelės gali būti pastebėtas su mikroskopu. Labiausiai praskiesti mėginį serumo, kuriame šis privalomas reakcija yra pranešta, Naudojant terminą titras. Titras rodo labiausiai atskiestų serumo mėginio, kuris reaguoja su audinių mitochondrijose. Didesnis titras tai yra didesnė suma AMA serume.

Antigeno pripažino AMA pacientams su TSK dabar žinoma, PDC-E2 ir taip pat dažnai vadinama "M2 antigeną. Taip, naujai sukurtų testai antikūnus, kurie jungiasi prie PDC-E2 yra konkretesnės ir dabar yra prieinami patvirtinti TSK diagnozę.

Kas yra "AMA kraujo tyrimas vertė?

AMA yra aptinkami serumo 95 to 98% pacientų su TSK. Taip, AMA yra nepaprastai svarbus, kaip diagnostikos žymeklis pacientams su TSK. AMA titrai į TSK yra beveik visuotinai didesnis nei arba lygus 1 to 40. Tį reiškia, kad serumo mėginyje skiedžiamos 40 karto viršijančio jo pradinį apimtis vis dar yra pakankamai antimitochondrial antikūnai turi būti nustatytas privalomas reakcija. Teigiamas AMA su titras ne mažesnis kaip 1:40 į su padidėjusiu šarminės fosfatazės kiekis kraujyje suaugusiųjų yra labai specifiškas ir TSK diagnozę.