Medicina


Kas sukelia antisocialinis asmenybės sutrikimas?

Vienas iš dažniausiai užduodamus klausimus apie antisocialinis asmenybės sutrikimas tiek specialistams ir laypeople yra tai, ar ji yra genetinis. Daugelis stebisi, jei jis yra paveldimas, tik tiek, kiek plaukų, akis, ar odos spalva; jei tai buvo atvejis, vaikų antivisuomeninį žmonės bus labai tikėtina, kad ji antisocialinis patys, ar jie gyvena kartu su antisocialinis patronuojančios. Laimei, žmonės tiesiog ne taip paprasta. Kaip ir visi asmenybės sutrikimai, ir taip pat labiausiai psichikos sutrikimai, antisocialinis asmenybės sutrikimas linkęs būti biologinės / genetinių ir aplinkos veiksnių derinys rezultatas.

Nors nėra aiškių biologinės priežastys šis sutrikimas, tyrimus dėl galimų biologinių rizikos faktorių antisocialinis asmenybės sutrikimas rodo, kad, tose su antisocialinis asmenybės sutrikimas, galvos smegenų, kad yra atsakingas už mokymosi iš savo klaidų ir reagavimo į liūdną ir baugų veido išraiškos dalis (Amygdala) linkęs būti mažesni ir reaguoti mažiau tvirtai į laimingas, Šeštadienis, ar baisus veido išraiškas kitų. Ši atsako nebuvimas gali turėti kažką daryti su empatijos stoka, kad nebendraujantis asmenys linkę turėti su jausmais, teisių, ir kančių kitiems. Nors kai kurie asmenys gali būti labiau pažeidžiami besivystančioms antisocialinis asmenybės sutrikimas, kaip į jų ypatingą genetinių fono rezultatas, kad yra manoma, kad veiksnys tik tuomet, kai asmuo yra taip pat veikiami gyvenimo įvykių, tokių kaip piktnaudžiavimo ar aplaidumo, kad linkę daryti asmuo rizikuoja vystymosi sutrikimas. Panašiai, nors yra tam tikrų abejonių dėl priešmenstruacinio sindromo vaidmenį teorijos (PMS) ir kiti hormoniniai svyravimai antisocialinis asmenybės sutrikimas plėtra, sutrikimas gali, iki šiol, negali būti aiškinamas kaip tiesioginis rezultatas toks sutrikimai.

Kitos sąlygos, kad yra manoma, kad rizikos veiksnių antisocialinis asmenybės sutrikimas yra piktnaudžiavimas tam tikromis medžiagomis, dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimas (ADHD), ir skaitymo sutrikimų ar elgesio sutrikimas, kuri diagnozuojama vaikams. Žmonės, kurie patirties laikiną ar nuolatinį smegenų funkcijos sutrikimas, taip pat vadinamas organinės kilmės smegenų pažeidimams, yra rizika susirgti smurtauti ar kitaip baudžiamąją veiką. Teorijos apie gyvenimo patirtį, kad pavojų žmonėms į asocialų asmenybės sutrikimas suteikti svarbių įkalčių dėl jos prevencija. Pavyzdžiai tokių gyvenimo patirtis apima vaikystės istorija fizinės, seksualinės, arba emocinę prievartą; aplaidumas; atėmimu arba jo atsisakius; Bendraudami su bendraamžiais, kurie užsiima asocialaus elgesio; arba tėvų, kuris yra arba nebendraujantis ar alkoholio.