Medicina


Kaip antisocialinis asmenybės sutrikimas diagnozuotas?

Nėra jokių konkrečių galutinį bandymą, pvz kraujo tyrimas, kad galėtų tiksliai įvertinti, ar asmuo turi antisocialinis asmenybės sutrikimas. Praktikai atlikti psichikos sveikatos interviu, kad atrodo, kad simptomų anksčiau aprašytą. Dėl psichikos sveikatos interviu priėmimo diagnozės ir tai naudoti, kad šis sutrikimas gali būti gana atsparios gydymui, svarbu, kad specialistas žinoti įvertinti atsižvelgiant į asmens kultūros kontekste simptomus, kad asmuo būtų vertinamas ne kaip turintys antisocialinis asmenybės sutrikimas, kai jis arba ji nėra. Deja, tyrimai rodo, kad daugelis gydytojų trūksta žinių, patirtis, ir kartais noras veiksnys kultūrinio konteksto į jų vertinimus.

Koks yra ryšys tarp antisocialinis asmenybės sutrikimas ir psichopatijos skirtumas?

Tuo tarpu, psichopatijos, nors ir ne psichikos sveikatos sutrikimų oficialiai pripažino Amerikos psichiatrų asociacija, yra laikomas griežtesne forma antisocialinis asmenybės sutrikimas. Konkrečiai, siekiant būti laikoma psichopatas, taip pat vadinamas sociopath, asmuo turi patirties sąžinės kaltės apie savo veiksmus stoka be įrodančius antisocialinis elgesys. Nors 50%-80% apie įkalintų asmenų buvo nustatyta, kad nebendraujantis asmenybės sutrikimas, tik 15% buvo įrodyta, kad griežtesnė antisocialinis asmenybės sutrikimas tipo psichopatijos.

Psichopatai turi tendenciją būti labai įtartinas arba paranojikas, net palyginti su asmenų antisocialinis asmenybės sutrikimas. Šio įtartiną poziciją pasekmės gali būti skaudžios, toje paranojikas mintys (ideations) linkę vadovauti psichopatinis asmuo turi aiškinti visas agresyvus elgesys link jų, net tie, kurie yra pateisinami, kaip savavališkas ir neteisėtas. Televizijos atvejo studija psichopatas jei gyva iliustracija gaunama psichopatinis pyktis. Konkrečiai, baudžiamosios pristatomos istorija akivaizdžiai pagrobia mergaitę ir seksualiai prievartaujamas jos per keletą dienų ir bandyti Žinoma įrodyti tyrimo institucijos, kad jo podukra tvirtinimus, kad jis seksualiai išnaudojami savo, buvo klaidingos.