Medicina


Kokie yra į asocialų asmenybės sutrikimas gydymas?

Kitas labai dažnas klausimas yra Ar antisocialinis asmenybės sutrikimas būti išgydoma? Nors ji gali būti gana atsparūs keisti, tyrimai rodo, yra daug veiksmingų gydymo būdų skaičiaus šio sutrikimo. Pavyzdžiui, paaugliams, kurie gauna gydymą, kuris padeda jiems keisti mąstymą, kad veda prie jų Netinkamas elgesys (Pažintinės elgesio terapija) Buvo nustatyta, kad žymiai sumažėjo sergamumas pakartoti antisocialinis elgesys.

Iš kitos pusės, bando gydyti antisocialinis asmenybės sutrikimas, kaip ir kitos sąlygos nėra dažnai veiksmingas. Pavyzdžiui, programas, kad bandė naudoti tik atspindi (įžvalga orientuota) požiūris į gydant depresiją arba valgymo sutrikimų turinčių žmonių antisocialinis asmenybės sutrikimas dažnai pabloginti nei pagerinti rezultatus tiems asmenims,. Tais atvejais,, apie griežtos, bet teisingos programavimo, kuris pabrėžia mokymo asmenims su antisocialinis asmenybės sutrikimas įgūdžių, kurie gali būti naudojami savarankiškai gyventi ir produktyviau pagal taisykles ir ribas visuomenėje derinys buvo veiksmingesnis.

Nors vaistai nėra tiesiogiai gydyti elgesio modelius, kurie apibūdina antisocialinis asmenybės sutrikimas, jie gali būti naudingi sprendžiant sąlygas, kad bendrai kilti į šią sąlygą. Konkrečiai, depresija ar nerimas asmenų, kurie taip pat turi antisocialinis asmenybės sutrikimas gali turėti naudos iš antidepresantų, ir tie, kurie pasižymi impulsyvus pyktis gali pagerinti kai atsižvelgiant nuotaikos stabilizatorių.

Kas atsitiks, jei antisocialinis asmenybės sutrikimas yra negydoma?

Kai kurie socialines sąnaudas antivisuomeninį asmenybės sutrikimas, kaip patirtas kančias aukoms nusikaltimus žmonėms su šia liga, yra aiškus. Tačiau, kai žmonės su ASPD yra charizmatiškas lyderiai religinių kultų, nuniokojimo jie gali sukurti dažnai nėra žinoma, jeigu ir kol katastrofos rezultatai. Masė savižudybės, kurios atsirado iš Reverend Jim Jones komandą Gajana į 1978 yra tik vienas toks pavyzdys.

Asmenys, kurie kenčia nuo asocialaus asmenybės sutrikimo, turi didesnę riziką piktnaudžiauja alkoholiu ir kitų vaistų ir pakartotinai nusikaltimus. Įkalinimo yra galimas padarinys. Žmonių su antisocialinis asmenybės sutrikimas taip pat yra pažeidžiami nuotaika problemos, pvz depresija, nerimas, ir bipoliniu sutrikimu; atsižvelgdamas kiti asmenybės sutrikimai, ypač pasienio (BPD) ir narcissistic asmenybės sutrikimai; savęs žalojimą ir kitų formų savižalos, taip pat miršta nuo žmogžudystės, savižudybė, ar nelaimingo atsitikimo.

Asocialaus asmenybės sutrikimo yra linkusi daryti praktiškai bet kokios kitos sąlygos, daugiau problemų ir sunku gydyti. Atsižvelgdama Antisocialinį asmenybės sutrikimą asmenys, kurie taip pat kvaišalų problemą sunkiau padėti susilaikyti nuo alkoholio ar kitų vaistų, naudoja. Žmonės, kurie tiek antisocialinis asmenybės sutrikimas ir šizofrenija yra mažiau linkę laikytis gydymo programose ir yra labiau linkę likti įstaigos, kalėjimo ar ligoninės. Šie pavojai tampa padidintos, jei antisocialinis asmenybės sutrikimas yra negydoma. Statistika rodo, kad daug žmonių su antisocialinis asmenybės sutrikimas patirtis simptomų remisija iki to laiko jie pasiekia 50 metų.