Medicina


Antivisuomeninis asmenybės sutrikimas

* Asmenybės sutrikimas (PD) yra patvariųjų modelio mintys, jausmų ir elgesio modelius, kurie gerokai skiriasi nuo to, kas yra laikomas normaliu per asmenį, savo kultūrą.

* Asmenybės sutrikimai skirstomi į grupes, B, ir C remiantis dominuoja simptomai.

* Asocialaus asmenybės sutrikimo yra ypač paplitęs modelis nepaisyti ir pažeidžia kitų asmenų teises ir gali apimti tokius simptomus kaip nesilaikantiems įstatymų, dažnai esantys, pradedant kovoja, trūksta kaltės ir asmeninės atsakomybės, ir dirglumas ir impulsyvumas buvimas.

* Psichopatijos yra laikomas griežtesne forma antisocialinis asmenybės sutrikimas. Konkrečiai, siekiant būti laikoma psichopatas, asmuo turi patirties gailesčio ar kaltės apie savo veiksmus stoka be įrodančius antisocialinis elgesys.

* Psichopatai turi tendenciją būti labai įtartinas arba paranojikas, net palyginti su asmenų antisocialinis asmenybės sutrikimas, kuri linkusi vadovauti psichopatinis asmuo turi aiškinti visas agresyvus elgesys link jiems būtų pernelyg savavališkas ir nesąžiningas.

* Asocialaus asmenybės sutrikimo yra tikėtina, kad biologinio / genetinių ir aplinkos veiksnių derinys rezultatas.

* Kai apie biologinės rizikos veiksnių antisocialinis asmenybės sutrikimas teorijos yra sutrikusi tam tikrų genų, hormonai, arba smegenų dalys.

* Diagnozės dažnai susijęs su antisocialinis asmenybės sutrikimas yra piktnaudžiavimas tam tikromis medžiagomis, dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimas (ADHD), ir skaitymo sutrikimai.

* Teorijos apie gyvenimo patirtį, kad pavojų žmonėms į asocialų asmenybės sutrikimas apima vaikystės istorija fizinės, seksualinės, arba emocinę prievartą; aplaidumas, nepriteklius, arba jo atsisakius; Bendraudami su bendraamžiais, kurie užsiima asocialaus elgesio; arba turintys tėvų, kuris yra arba nebendraujantis ar alkoholio.

* Kadangi nėra konkrečių galutinį bandymą, kad galėtų tiksliai įvertinti antisocialinis asmenybės sutrikimas buvimas, gydytojų elgesio psichikos sveikatos apklausos, kuri ieško antivisuomeninį simptomų. Jei kultūrinį kontekstą simptomai nėra laikomas, antisocialinis asmenybės sutrikimas dažnai klaidingai diagnozuojamas kaip pateikti.

* Tyrimai rodo, etninės mažumos turi tendenciją būti klaidingai diagnozuotas antisocialinis asmenybės sutrikimas, netinkamai dėl to sumažėtų gydymo ir daugiau bausmė tiems asmenims,.

* Nors antisocialinis asmenybės sutrikimas gali būti gana atsparios gydymui, efektyviausia intervencijos linkę būti griežtos, bet teisingos programavimo, kuris pabrėžia mokymo antisocialinis asmenybės sutrikimas asmenų įgūdžių, kurie gali būti naudojami savarankiškai gyventi ir produktyviau pagal taisykles ir ribas visuomenėje derinys.

* Nors vaistai nėra tiesiogiai gydyti elgesio modelius, kurie apibūdina antisocialinis asmenybės sutrikimas, jie gali būti naudingi sprendžiant sąlygas, pavyzdžiui, depresija, nerimas, ir nuotaikos svyravimas, kad bendradarbiavimas pasireiškia ši sąlyga.

* Negydoma, žmonių su antisocialinis asmenybės sutrikimas yra rizika susirgti arba blogėja kitų psichikos sutrikimų daugybė. Asocialaus asmenybės sutrikimo asmenims taip pat gresia už savęs žalojimą ar miršta nuo žmogžudystės ar savižudybės.

* Daugelis žmonių su antisocialinis asmenybės sutrikimas patirtis simptomų remisija iki to laiko jie pasiekia 50 metų.