Medicina


Kas yra antro ir dvylikapirštės žarnos motorika studija?

Antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimas siekiant įvertinti į pilvo raumenis gebėjimas ir pirmoji dalis plonosios žarnos (Dvylikapirštės žarnos) sudaryti sutartį. Sąlygos, kuriose yra nenormalus susitraukimo ir pilvo raumenis ir plonosiose žarnose yra vadinamos motorikos sutrikimai. Todėl, antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimas naudojamas nustatyti motorikos sutrikimai.

Kai yra antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimo metu buvo naudojama?

Antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimas, naudojami diagnozuoti motorika sutrikimas, skrandžio ar plonųjų žarnų, kad yra, nenormalus funkcija nuo pilvo raumenis ir / arba plonosios žarnos būklę. Toks nenormalus funkcija paprastai yra įtariamas, kai yra ligos simptomai ir požymiai obstrukcija su maisto srautas per skrandį ir žarnas. Šie simptomai paprastai yra pykinimas, vėmimas, ir žarnyno tempimas (plėtra). Obstrukcija yra tiesioginis rezultatas nuo neįprastai veikimą raumenys nesugebėjimas išjudinti maisto per skrandį ir žarnas. Viena dažniausių priežasčių motorikos sutrikimai, skrandžio ir žarnų yra cukrinis diabetas.

Kaip antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimas, atliktas?

* Dėl antro ir dvylikapirštės žarnos motorika studija, plonas vamzdelis (viena aštuntoji colio skersmens) praleidžiamas pro nosį, nustatantis stemplė, pro skrandį ir į dvylikapirštę žarną, pirmoji dalis plonosios žarnos.

* Jutikliai vamzdis išmatuoti slėgio suma susidaro, kai iš skrandžio ir žarnyno sutartis ir išspausti raumenys tvirtai prikibęs prie vamzdžių; didesnė raumenų susitraukimas, didesnis spaudimas jaučia vamzdis.

* Visi susitraukimai yra registruojamos analizės kompiuteris.

* Susitraukimai yra įrašomi tada, poilsio iki kelių valandų ir už vieną ar dvi valandas po valgio. Taip, tyrimas gali trukti iki šešių valandų.