Medicina


Kaip yra antro ir dvylikapirštės žarnos motorika tyrimas vertino rezultatus?

Paprastai, yra būdingas modelius susitraukimo skrandžio ir dvylikapirštės žarnos per badavimo laikotarpiams ir po valgio. Pacientams, sergantiems motorikos sutrikimas, skrandžio ir / arba plonosios žarnos, charakteristika modeliai yra nenormalus arba visiškai nedalyvavo. Tokie pacientai gali būti gydomi vaistais skatinti susitraukimo, pvz metoklopramidas (Taisyklė). Cisaprido (Propulsid), tačiau, buvo pašalintas iš rinkos, nes dėl neigiamo šalutinio poveikio.

Ar yra koks nors šalutinis poveikis, kad antro-dvylikapirštės žarnos motorika studija?

Nėra svarbu, šalutinis poveikis; tačiau, vamzdis gali tapti labai erzina ir po kelių valandų, suteikti pacientui skauda gerklę. Retkarčiais, vamzdžių, taip pat sukelia nosies dirginimas. Per 24 valandas po vamzdžių yra pašalintas, dirginimas praeina.

Ar yra kokių nors alternatyvų antro ir dvylikapirštės žarnos motorika studija?

Kiti tyrimai gali padėti su motorikos sutrikimais įvertinimas, įskaitant viršutinės virškinimo trakto rentgeno, skrandžio ištuštinimą, studijos, ir electrogastrograms. Naujausius prietaisas nustatyti virškinimo trakto judrumą yra radiotelemetry kapsulė (Smartpill) kad jaučia spaudimą, gaunamų iš skrandžio ar žarnyno raumenų sutartis aplink jį. Praryja kapsulę, ir ji tada keliauja per skrandį ir žarnas. Nors kelionės, ji nuolat jaučia aplink jį slėgis ir perduoda šią informaciją belaidžiu imtuvu nešioti ant žmogaus kūno ribų. Vėliau, duomenys perkeliami iš savirašio ir analizuojami.