Medicina


Kas yra atskyrimo nerimo sutrikimas?

Norėdami suprasti, atskyrimo nerimo sutrikimas, svarbu pirmas pripažinti normalus sunkumas, kad kūdikiai ir maži vaikai yra su nepažįstamais ir atskirti nuo tėvų ir globėjų. Kūdikiai parodyti svetimas nerimas, padarytais verkti, kai kas nors nepažįstamas jų metodai. Tai normalus vystymosi stadijoje yra susijusi su vaiko mokymosi atskirti savo arba savo tėvų ar kitų pažįstamas prižiūrėtojams iš žmonių, jie nežino,. Stranger nerimas paprastai prasideda apie 8 mėnesių amžiaus ir baigiasi 2 metų, pagal Amerikos pediatrų akademija.

Atskyrimo nerimas, kaip normalaus gyvenimo etape pirmą vystosi apie 7 mėnesių amžiaus, kartą kūdikis supranta, kad jo ar jos globėjų nedingsta, kai iš akių (objekto pastovumas). Tai veda prie kūdikio plėtoti tikrą tų įtaisų tvirtinimo prie suaugusiems. Normalus atskyrimo nerimas dažniausiai jos stipriausia ne 10-18 mėnesių amžiaus ir pamažu išnyks, paprastai 3 metų. Normalus atskyrimo nerimas gali sukelti tėvams, turintiems problemų su savo kūdikiams prieš miegą arba kitu metu atskyrimo, nes vaikas tampa neramus, verkia, ar tvirtai laikosi prižiūrėtojas.

Be to į vaiko temperamentą, veiksnių, kurie prisideda prie to, kaip greitai ar sėkmingai jis ar ji juda praeityje atskyrimo nerimo iki ikimokyklinio amžiaus įtraukti kaip gerai, tėvų ir vaikų suvienyti, įgūdžių vaikų ir suaugusiųjų turi ne kovoti su atskyrimo, ir kaip gerai suaugusiųjų reaguoja į kūdikio atskyrimas klausimai. Pavyzdžiui, vaikų nerimas tėvai linkę nerimauti vaikai.

Atskyrimo nerimas sutrikimas yra psichikos sveikatos sutrikimas, kuris prasideda vaikystėje ir pasižymi nerimą, kad yra neproporcingai didelis palyginti su laikinai išvykstant iš namų arba kitaip atskirti nuo artimųjų padėtį. Maždaug 4%-5% vaikų ir paauglių kenčia nuo atskyrimo nerimo sutrikimas.