Medicina


Kokie ligos simptomai ir požymiai, atskyrimo nerimo sutrikimas?

Simptomai atskyrimo nerimo sutrikimas gali būti

* pakartoti pernelyg nerimas kažkas blogai vyksta su artimaisiais arba prarasti juos;

* išaugusio susirūpinimo arba pasimesti arba būti pagrobtas;

* pakartoti neryžtingumas ar atsisakymas eiti į darželį ar mokyklą arba būti vienas ar be artimųjų ar kitų suaugusiųjų, kurie yra svarbūs nerimas vaikas;

* nuolatinis nenoras ar atsisakymas eiti miegoti naktį be fiziškai arti suaugusiųjų artimuosius;

* pakartoti košmarai apie tai buvo atskirtas nuo žmonių, kurie yra svarbūs Nukentėjusysis;

* ir / arba pasikartojančių fizinių negalavimų, tokių kaip galvos ar pilvo skausmai, kai atskyrimas arba atsiranda arba manoma,.

Norėdami gauti atskyrimo nerimo sutrikimas diagnozę, trijų pirmiau minėtų simptomų minimalus turi tęstis ne mažiau kaip mėnesį ir kelia didelį stresą ar problemos mokykloje, socialinių santykių, ar kokios nors kitos srities Nukentėjusysis gyvenimą. Taip pat, sutrikimas yra ne Laikoma, kad jei simptomai vykti tik tada, kai vaikas serga tam tikromis kitomis psichikos sveikatos problemų, tokių kaip šizofrenija ar iš konkrečios rūšies vystymosi negalios vadinamas universalios sklaidos vystymuisi sutrikimas. Mokyklos atsisakymas, taip pat vadinamas mokyklos fobija, gali būti atskirti nerimo sutrikimo simptomas, tačiau ji taip pat gali atsirasti dėl kitų nerimo sutrikimų simptomas, o ne diagnozė pati.

Socialinė fobija, Taip pat nerimo sutrikimas, skiriasi nuo atskyrimo nerimas sutrikimas, kad socialinės fobijos, yra būdingas stiprus baimės labiausiai, jeigu ne visi, socialinėse situacijose, ne tik renginių kad rezultatas atskirti nuo pirminės globėjų. Ši liga pasireiškia maždaug 1% vaikų ir paauglių iki 5% suaugusiųjų.

Asmenys su socialinės fobijos gali būti vaikų, paaugliams, ar suaugusieji, ir nerimas gali trukdyti asmens gebėjimą veikti. Vaikai su šia problema gali turėti sunkumų su įprastinės veiklos numeris, pavyzdžiui, žaisti su savo bendraamžiais, kalbėti klasė, ar kalbėjimo suaugusiems.