Medicina


Kas yra atskirti nerimo sutrikimui gydyti?

Konsultavimas, , o ne vaistus, yra pasirinkimas atskyrimo nerimo sutrikimui gydyti, kad yra nesunkūs. Vaikams, kurie arba dar geriau su konsultavimo vien, kenčia nuo daugiau sunkių simptomų, turėti kitų emocinių problemų be atskyrimo sutrikimai, gydymas turėtų būti sudarytas iš metodų derinį. Psichoterapija, vaistas, ir tėvų konsultavimas tris intervencijas, kurios buvo nustatyta, kad būtų veiksminga atskyrimo nerimo sutrikimui gydyti, ypač kartu.

Elgsenos keitimo terapija yra intervencija, kuri tiesiogiai adresai elgesio simptomus atskyrimo nerimo sutrikimas. Ši intervencija turi tendenciją būti veiksmingesnis ir mažiau apsunkintų vaiko, jei elgesys yra skirta teigiamai, o ne neigiamai. Vaikas paprastai nėra nubaustas už toliau kenčia nuo simptomų, tačiau apdovanoti už mažų pergalių per simptomai. Pavyzdžiui, vietoj šaltinio desertas iš preschooler kurie atsisako eiti į savo kambarį prieš miegą, suteikti hugs ir pagirti už vaiką, kai ji gali eiti šalia savo kambarį per pirmąjį, Po galėtų eiti ir sustabdyti penkias minutes, padidinti laiko ji turi būti savo kambaryje prieš gyrė. Net jei ji turi didelį tėvų paramos pirmuoju (pavyzdžiui, sėdi kambaryje su savo nustatytomis patronuojančios įmonės juosmens, tada šalia jos, tada tiesiog už kambarį, kai ji tampa patogus su kiekvienu žingsniu), šis metodas leidžia vaikui jaustis sėkmės jausmą kiekviename žingsnyje ir tobulinkite ją, o ne patiria nesėkmės jausmą,, kuri linkusi sumažinti vaiko tikimybę, kad galėtų įveikti savo nerimą. Elgesio terapija įgyvendinimas paprastai susijęs su gydytojo teikti tėvų patarimai į vaiko globėjų, reguliarius susitikimus su vaiku, ir gali apimti nuorodas į mokytojus, kaip padėti palengvinti vaiko nerimas.

Kognityvinė terapija yra naudojamos siekiant padėti vaikams išmokti, kaip jie galvoja ir didinti jų gebėjimą spręsti problemas ir sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus, kurie vyksta, net jų nerimas tarp. Mokantis sutelkti dėmesį į labiau teigiamos mintys ir jausmai, vaikai gali tapti atviresni mokymosi strategijas, skirtas su nerimu, pavyzdžiui, žaisti žaidimus, spalvos, žiūri televizorių, ar klausydamiesi muzikos. Nors oficialios atsipalaidavimo būdai, pavyzdžiui, įsivaizduojant save Atpalaiduojantis situacija gali būti nuspręsta, kad tikslingiau intervencijų vyresniems vaikams, Paaugliai, ir suaugusiems, net maži vaikai gali būti mokomi paprastų atsipalaidavimo metodai, pvz imituojant jų tėvai, atsižvelgiant Giliai įkvėpkite, arba lėtai apskaitą 10 kaip būdų nuraminti save.

Jei psichoterapija yra nesėkmingas arba jei vaikų ligos simptomai yra tokie dideli, kad jie beveik neutralizuojančias, vaistas yra laikoma perspektyvia alternatyva. Tačiau, nėra vaistai yra konkrečiai patvirtinta JAV. Maisto ir vaistų administracija (FDA) gydyti atskyrimo nerimo sutrikimas. Selektyvius serotonino reabsorbcijos inhibitorius (SSRI) pvz fluvoksaminas (Luvox.) buvo nustatyta, kad veiksminga gydyti atskyrimo nerimo sutrikimas.

SSRI vaistai, kurie didina neurocheminių serotonino kiekį galvos smegenyse. Šie vaistai darbas selektyviai slopina (blokavimas) serotonino reabsorbcijos į smegenis. Šis blokas įvyksta sinapsės, vieta, kur smegenų ląstelės (neuronų) yra sujungti vienas su kitu. Serotonino yra viena iš smegenų cheminių medžiagų, kurios vykdo pranešimų per šiuos ryšius (Sinapsė) iš vieno neurono į kitą.

SSRI dirbti išlaikant serotonino esančios didelės koncentracijos Sinapsė. Šie vaistai tai padaryti užkirsti kelią serotonino reabsorbcijos atgal į siunčiančios nervų ląstelės. Serotonino reabsorbcijos yra atsakingas už jo neišjungiant naujų serotonino gamyba. Todėl, serotonino žinutę saugo nuo ateinančių per. Manoma, kad šis, paeiliui, padeda kelti (aktyvinti) ląstelių, kurios buvo išimtas nerimas, taip mažinant vaikų nerimo simptomai.

SSRI turi mažiau šalutinių poveikių nei tricikliai antidepresantai (TCA). Šie vaistai nėra linkusios sukelti ortostatinė hipotenzija (staigus kraujo spaudimo kritimas, kai sėdi aukštyn arba nuolatinio) ar širdies ritmo sutrikimai, kaip TCA. Todėl, SSRI dažnai pirmos eilės vaistas gydyti atskyrimo nerimo sutrikimas. Pavyzdžiai SSRI įtraukti

* fluoksetino. (Prozac),

* fluvoksaminas (Luvox.),

* paroksetinas. (Paxil),

* sertralino. (Zoloft),

* citalopramas (Celexa),

* ir escitalopramo (Lexapro).

SSRI paprastai yra gerai toleruojamas, ir šalutinis poveikis dažniausiai būna lengvas ar. Dažniausias šalutinis poveikis yra pykinimas, viduriavimas, sujaudinimas, nemiga, ir galvos skausmas. Šalutinis poveikis paprastai praeina per pirmą mėnesį SSRI naudojimas. Kai kurie pacientai patyrė drebulys su SSRI. The serotonin syndrome (taip pat vadinamas serotoninerginiais [sukelia serotonino] sindromas) yra rimtų neurologinių sąlyga, susijusios su SSRI naudojimas, būdingas didelis karštligės, traukuliai, ir širdies ritmo sutrikimai. Taip pat buvo padidinta, kad vaikams ir paaugliams yra didesnė rizika turėti reta reakcija jausmas ūmiai (staiga ir labai) daugiau nerimo ar naujai depresija, net norėdamas punktas, planavimas, bandant ar labai retais atvejais, baigia savižudybe arba nužudymas. Serotonin syndrome, taip pat Serotonino sindromas emocinių simptomų, labai retai.

Visi žmonės yra unikalūs biochemiškai taip šalutinio poveikio pasireiškimo arba patenkinamas rezultatas, su viena SSRI nebuvimas nereiškia, kitas šios grupės vaistai nebus naudingas. Tačiau, paciento šeimos, jei kas nors turėjo teigiamą atsaką į tam tikroms vaistų, kad vaistai gali būti geriau pabandyti. Vaistai, kartais laikomos gydant atskyrimo nerimo sutrikimas, kai SSRI arba neveikia arba blogai toleruojamas įtraukti tricikliai antidepresantai (TCA) ir benzodiazepinai. Šie vaistai buvo parengtos 1950 ir 1960 metais depresijai gydyti. TCA darbas daugiausia didinant norepinefrino koncentraciją smegenyse Sinapsė, nors jie taip pat gali turėti įtakos serotonino lygį. Pavyzdžiai tricikliai antidepresantai įtraukti

* amitriptilinas. (Elavil),

* dezipramino (Norpramin),

* nortriptilino. (Aventyl, Pamelor.),

* imipraminu (Tofranil.).

TCA dažniausiai saugus ir gerai toleruojamas, kai yra tinkamai nustatyta ir administruojama. Perdozavus TCA gali sukelti gyvybei pavojingų širdies ritmo sutrikimai. Retai, tai gali atsitikti, net jei perdozavimas nebus imtasi. Kai kurie TCA taip pat gali turėti anti-cholinerginis šalutinis poveikis, kurios turi blokavimo nervų, yra atsakingos už kontrolę, širdies ritmo veikla, geras pasiūlymas, vizualinis dėmesys, ir seilių gamybą. Taip, kai TCA gali sukelti burnos, neryškus matymas, užkietėjimas, ir galvos svaigimas nuo nuolatinio. Galvos svaigimas lėmė žemas kraujospūdis. TCA pat turėtų būti vengiama sergantiems pacientams traukulių sutrikimai ar insulto istorija.

Benzodiazepinai dažniausiai yra mažiausiai nustatytą grupė vaistus vaikams, kenčiantiems nuo atskyrimo nerimo sutrikimas. Ši vaistų grupė yra manoma, kad darbas didinant ramina cheminių smegenų aktyvumą. Benzodiazepinai yra clonazepam (Klonopin.) ir alprazolamo (Xanax). Deja, yra tikimybė, kad gali vaikas tampa priklausomi nuo benzodiazepinų. Šie vaistai dažniausiai naudojami tik kaip paskutinė išeitis, kai vaikas buvo nesėkmingas bandymų kitų dviejų klasių vaistų.