Medicina


Įvadas į aortos išpjaustymas

Aorta yra didelė kraujagyslė, kuri veda nuo širdies ir atlieka kraujo ir likusios kūno dalies. Aortos atsiranda dėl aortos vožtuvo ne iš kairiojo širdies skilvelio į širdį lizdo. Ji pakyla į krūtinę, kad arka, kai kraujagyslės Rozchodzić tiekimo kraujo tekėjimą į rankas ir galvą. Jis tada pradeda žemėti per krūtinę ir į pilvą, kur jis suskyla į dvi klubines arterijas, kurios suteikia kraujo tekėjimą į kojas. Kartu jos nusileidimas, daugiau mažųjų arterijų išsišakoti į kraujo tiekimas į skrandį, žarna, dvitaškis, inkstai, ir stuburo smegenys.

Aorta yra stora sienele, su trijų sluoksnių raumenų, kad leistų kraujagyslę atlaikyti aukštą slėgį, kuris yra generuojamas, kai širdies siurbliai kraujo į organizmą. Trys sluoksniai yra tunica intimos, Apvalkalo žiniasklaidos, ir tunika išoriniame. Intimos yra vidinis sluoksnis, kuris liečiasi su kraujo, žiniasklaida yra per vidurį, ir išoriniame yra kraštinis sluoksnis.

Iš aortos išpjaustymas, mažas ašara įvyksta tunica intimos (vidinis sluoksnis iš aortos sienos liečiasi su kraujo). Kraujo gali patekti į šią ašarų ir sukelti intimos sluoksnis juostelės nuo žiniasklaidos sluoksnis, galioja dalijant raumenų sluoksniai aortos sienelės ir formavimo klaidingą kanalas, arba liumenų. Šis kanalas gali būti trumpas arba gali pratęsti visą ilgį aortos. Distalinės (toliau išilgai aortos žinoma kaip pirminis ašara) ašara intimos sluoksnis gali leisti kraujo pakartotinai atvykti tiesa spindį aortos.

Kai kuriais atvejais skrodimo kirs visas tris sluoksnius aortos sienelės ir sukelti laikiną tiesioginį plyšimas. Daugeliu kitų atvejų kraujo yra tarp sienos sluoksnių.