Medicina


Kas yra burnos alergijos sindromas?

Burnos alergijos sindromas yra kitas kryžminis reaktyvumas tipas. Šis sindromas pasitaiko žmonių, kurie yra labai jautrūs, pavyzdžiui, su Ambrozija arba beržo žiedadulkių. Per sezonų, kad šių alergenų dulkinti, paveikti individualiai gali nustatyti, kad kai jis bando valgyti vaisius, daugiausia melionų ir obuolių, greitai netektų niežulys patirties burnos ir gerklės, ir vaisių negalima valgyti.
Burnos alergijos sindromas taip pat žinomas kaip ar žiedadulkių alergijos maistui sindromo ir yra manoma, kad sąlyčio alergijos rūšis, susijusias su baltymų buvimas tam tikruose maisto produktuose, kryžminės reakcijos su alergiją sukeliančių žiedadulkių baltymai. Žodinis alergijos sindromas pasireiškia daugiau nei 50% tų, kurie alerginiu rinitu sukelia žiedadulkės.
Simptomai yra nedelsiant po nurijimo šviežios arba nevirtos maisto produktų ir apima niežulys, dirginimas, ir lengvas patinimas, lūpų, kalba, rūmai, ir gerklės. Virti ir kepti vaisiai ir daržovės paprastai nesukelia reakcijos. Simptomai paprastai išnyksta per kelias minutes, Nors iki 10% žmonių bus parengti sisteminio (įstaiga visoje) simptomai, ir nedaug (1%-2%) gali pasireikšti anafilaksinis šokas. Medžių riešutai ir riešutai turi tendenciją sukelti sunkesnių reakcijų kaip kitų maisto produktų.

Kas yra kryžminis reaktyvumas?

Kryžminis reaktyvumas yra alerginių reakcijų pasireiškimo į maisto produktus, kurie yra chemiškai ar kitaip susijęs su maisto produktais, galinčius sukelti alergijos atskirų. Jeigu kas nors gyvybei reakcija į tam tikrų maisto, Gydytojas konsultuoja, kad pacientas būtų išvengta susijusių maisto produktų, kuris taip pat gali sukelti tą pačią reakciją. Pavyzdžiui, jeigu asmuo yra labai alergiškas istorija krevečių, jis ar ji taip pat gali galbūt būti alergiškas krabas, omaras, ir vėžių.