Medicina


Kokia yra aortos išpjaustymo gydymas?

Iš reanimacijos ABCs visada prioritetas.

Be skubios pagalbos skyrių, į veną linijos bus pateikti, stebi širdies dažnį ir ritmą bus pridėta, ir papildomas deguonis jeigu. Gydymas ir diagnostinis testavimas paprastai pasireiškia tuo pačiu metu, kol galutinę diagnozę yra įsisteigęs.

Pradinis vaistus naudoti yra nukreiptos kraujospūdį užkirsti kelią tolesniam ašarojimas ar sugadinimą aortos. Beta blokatorių vaistus [pavyzdžiui, esmolol (Brevibloc), labetalolio (Normodyne, Trandate.), metoprololio (Lopressor., Toprol XL)] sumažėjimas adrenalino veiksmų širdies ir kraujagyslių. Nitroglicerino plečia kraujagysles sumažėja kraujospūdis. Specialūs vaistais derinius priklausys nuo paciento poreikių.

Galiausiai, A tipo aortos dissections kylančiosios aortos reikalingas chirurginis gydymas, kaip pasirinkimo gydymas. Aortos, kad yra pažeistas plotas yra pakeičiamas su dirbtinio inksto. Jei aortos vožtuvas buvo pažeistas, ji taip pat gali prireikti pakeisti ar pataisyti.

Medicinos valdymo (ne chirurginio) Pageidautina už B tipo išpjausčius mažėjančia aortos, tačiau dar kartą, kiekvienas pacientas turi būti vertinamas atskirai, siekiant specifinio gydymo siūloma. Vaistai yra nustatyta, kad agresyviai kontroliuoti aukštą kraujospūdį užkirsti kelią tolesniam išpjaustymas ir aortos sužalojimas.