Medicina


Kokia yra aortos išpjaustymo prognozė?

Dėl aortos plyšimas, kurioje visi trys sluoksniai aortos sutriktų, mirtingumas (mirtis) norma yra iki 80% pacientų,. Penkiasdešimt procentų šių pacientų miršta nesulaukęs ligoninėje.

A tipo aortos išpjaustymas, mirtingumo lygis lieka aukštas, su iki 30% mirtingumas po operacijos.

B tipo aortos dissections, gydyti mediciniškai, turi pradinį mirtingumas 10%. Tai galima palyginti su 30% mirtingumas, kai gydoma chirurginiu.

Bendras, abiejų aortos išpjaustymo rūšys, dešimt metų išgyvenamumas yra didesnis nei 60% .

Ar aortos išpjaustymo būti užkirstas kelias?

Kaip su bet kokia liga dalyvauja kraujagyslės, prevencija yra pagrindiniai. Kontrolė aukštas kraujospūdis, diabetas, cholesterolio, ir nerūkyti mažina visų kraujagyslių ligų rizikos. Nuo 70% pacientams, sergantiems aortos skrodimo buvo hipertenzija, kontroliuoti didelio kraujospūdžio, vienas rizikos veiksnys, gali sumažinti šios ligos rizikos.

Bet krūtinės skausmas neturėtų būti ignoruojami, ir medicinos priežiūros srityje turėtų būti prieinama iš karto aktyvuoti greitosios medicinos pagalbos paslaugų sistemą ir raginama 911.

Kadangi krūtinės skausmo priežastį gali būti nežinoma;, suteikti vaikui aspirino pacientas yra tinkamas, kaip teikia nitroglicerino (jei pacientas buvo nustatyta šio krūtinės skausmas vaistai)

Aortos Dissection Žvilgsnio

* Aortos išpjaustymo įvyksta tada, kai ašara vyksta vidinis raumenų sienelių gleivinės aortos, leidžiant kraujo padalinti raumenų sluoksniai aortos sienos, išskyrus.

* Simptomai aortos išpjaustymo įtraukti ašarojimas ar kopijavimo krūtinės skausmas, prakaitavimas, pykinimas, dusulys, silpnumas, arba alpimas (alpimas)

* Yra dviejų tipų išpjaustymas: tipo gydoma chirurginiu, B tipo yra gydomi medicinos valdymo.

* Mirtingumas yra didelis abiejų aortos išpjaustymo rūšys.

* Mažinant rizikos faktorius dėl aortos išpjaustymas, pavyzdžiui, aukštas kraujospūdis, padidėjęs cholesterolio kiekis, diabetas, ir mesti rūkyti, yra raktas į prevenciją ši sąlyga.