Medicina


Kas sukelia aortos stenozė?

Suaugusiems, trys sąlygos yra žinomos kaip galinčios sukelti aortos stenozė.

1. Progressive susidėvėjimas bicuspid vožtuvas pateikti nuo gimimo (įgimtas).

2. Nusidėvėjimui aortos vožtuvas senyviems.

3. Bliznami aortos vožtuvas dėl reumatinės karštinės kaip vaikas ar jaunuolis.

Bicuspid aortos vožtuvas yra dažniausia aortos stenozė pacientams pagal amžių 65. Normalus aortos vožtuvai turi tris plonas lapeliai vadinami aštriu. About 2% žmonių gimsta su aortos vožtuvų, kad turime tik du aštriu (bicuspid vožtuvai). Nors bicuspid vožtuvai paprastai netrukdo kraujo tekėjimą, kai pacientai yra jauni, jie nėra atvira, kaip plačiai, kaip įprasta vožtuvai su trimis aštriu. Todėl, kraujo tėkmės per bicuspid vožtuvai yra daugiau Turbulencija, sukelia padidėjęs nusidėvėjimas vožtuvas lankstinukai. Laikui bėgant, perviršinio nusidėvėjimą lemia kalcifikacija, randai, ir ribotos jApieenos vožtuvas lankstinukai. About 10% iš bicuspid vožtuvai tampa gerokai sumažėjo, todėl simptomų ir širdies problemas aortos stenozė.

Dažniausia priežastis, dėl aortos stenozės pacientams 65 metų ir vyresniems, vadinamas “senatvinis kalcifikuotų aortos stenozė.” Su senėjimu, baltymų kolageno ir vožtuvo lapelių yra sunaikinta, ir kalcio nusėda ant lapelių. Turbulencija per vožtuvą padidėja sukelia randus, tirštėjimas, ir susiaurėjusi kartą vožtuvas lapelis mobilumo vožtuvas yra sumažinta kalcifikacija. Kodėl tai senėjimo proceso eigoje padaryti didelę aortos stenozė, kai kuriems pacientams, bet ne kiti, nežinoma. Progresuojančia liga sukelianti aortos kalcifikacija ir stenozė neturi nieko bendra su sveiką gyvenseną, skirtingai nuo kalcio, gali deponuoti į vainikinių arterijų sukelti širdies priepuolis.

Reumatas yra sąlyga dėl neapdorotų infekcija grupės streptokoko bakterijų. Žala vožtuvas lapelius reumatas didina neramumai visoje vožtuvas ir daugiau žalos. Nuo reumato mažėja vyksta iš sintezės (lydymosi kartu) iš kraštų (commissures) iš vožtuvo lapelių. Reumatinės aortos stenozė dažniausiai atsitinka su kai aortos vožtuvo nesandarumo laipsnis. Įprastomis aplinkybėmis, aortos vožtuvas užsidaro, kad nesusidarytų kraujo į aortą iš tekančios atgal į kairiojo skilvelio. Iš aortos vožtuvo nesandarumas, sergančio vožtuvas leidžia nutekėjimo kraujo atgal į kairiojo skilvelio kaip skilvelio raumenys atsipalaiduoja po pakilimo. Šie pacientai taip pat turi keletą reumatinių žalos laipsnį mitralinio vožtuvo. Reumatinės širdies ligos yra palyginti nedažni atsiradimo Jungtinėse Valstijose, išskyrus žmonių, kurie emigravo iš neišsivysčiusių šalių.