Medicina


Aortos vožtuvo stenozė

* Aortos stenozė yra susiaurėjimas aortos vožtuvo, trukdantiems pristatymo kraujas iš širdies į organizmą.

* Aortos stenozė gali sukelti įgimtas bicuspid aortos vožtuvo, randuotas aortos vožtuvo reumatas, ir dėvėti aortos vožtuvas pagyvenusiems žmonėms.

* Aortos stenozė gali sukelti krūtinės skausmą, alpimas, ir širdies nepakankamumo todėl dusulys.

* Echokardiogramą ir širdies kateterizacija yra svarbūs tyrimai, diagnozuojant ir vertinant sunkumo aortos stenozė.

* Pacientams, sergantiems aortos stenozė dažniausiai yra skiriamas antibiotikų prieš visas procedūras, kurios galėtų pristatyti bakterijos patenka į kraują, tokio kaip dantų procedūras ir operacijas.

* Pacientams, sergantiems aortos stenozė, kurie simptomai gali reikalauti, chirurginis širdies vožtuvų protezavimo.

Kas gali gydytojas rasti pacientams, sergantiems aortos stenozė?

Miego arterijų atlikti kraujas iš aortos į smegenis ir yra arčiausiai arterijų Aortos vožtuvo, kuris gali būti jaučiamas gydytojas nagrinėjimą kaklo. Pacientai, kurių didelė aortos stenozė buvo atidėtas upstroke ir mažesnis intensyvumas miego ritmas koreliuoja su susiaurėjimas sunkumo. Aortos vožtuvo stenozė sukelia didelių neramumų prie kraujas teka per susitraukimo ir kairiojo skilvelio todėl garsiai ūžesys. Iš ūžesys garsumas nėra, tačiau, koreliuoja su miego arterijos stenozės laipsnio. Pacientams, sergantiems lengvu stenozė gali garsiai ūžia, o pacientams, sergantiems sunkiu stenozė ir širdies nepakankamumas gali ne siurblys pakankamai kraujo sukelti daug ūžesys.