Medicina


Kokios yra galimos klausos tvarkymo sunkumų simptomus?

Vaikai su klausos tvarkymo sunkumų paprastai yra normalus klausymas ir žvalgybos. Tačiau, jie taip pat buvo pastebėta, kad:

* Ar sunku atkreipti dėmesį ir įsiminti informaciją, pateiktą žodžiu
* Turite problemų atliekant kelių žingsnių kryptis
* Ar prastas klausymo įgūdžiai
* Reikia daugiau laiko informacijai apdoroti
* Ar mažai akademinių pasiekimų
* Ar elgesys problemos
* Ar kalbos sunku (g, jie painioja skiemuo sekas ir turėti problemų kuriant žodyno ir supratimo kalba)
* Ar sunku su skaitymu, supratimas, rašyba, ir žodyno

Kaip įtariama, garso apdorojimo procesų sunku diagnozuoti vaikams?

Jūs, mokytojas, arba dieną priežiūros paslaugų teikėjas gali būti pirmasis asmuo pranešimas simptomai garso apdorojimo procesų sunku jūsų vaikui. Taigi, nepasitarę su savo vaiko mokytoju apie mokyklos ar ikimokyklinio pasirodymas yra gera idėja. Daugelis sveikatos priežiūros specialistų taip pat gali diagnozuoti APD savo vaiko. Gali tekti nuolat stebėti su dalyvaujantiems profesionalams.

Daug kas bus daroma šių specialistų bus atmetamos kitos problemos. Pediatras ar šeimos gydytojas gali padėti paneigti galimą ligų, kurios gali sukelti tam tikrus tų pačių simptomų,. Jis arba ji taip pat priemonė augimui ir vystymuisi. Jei yra ligos ar sutrikimų, susijusių su klausos, Jums gali būti nurodyta otolaryngologist–gydytojas, kuris specializuojasi ligos ir sutrikimai, galvos ir kaklo.

Norint nustatyti, ar jūsų vaikas turi klausos problemą, audiologic vertinimas būtinas. Audiologist duos bandymus, kad galėtų nustatyti švelniausiu garsus ir žodžius žmogus gali girdėti ir kitų tyrimų matyti, kaip gerai žmonės gali atpažinti garsų žodžių ir sakinių. Pavyzdžiui, vieną užduotį, audiologist gali turėti jūsų vaikas klausosi skirtingų žodžių ar skaičių į dešinę ir kairę ausį tuo pačiu metu. Kitas bendras audiologic užduotis apima suteikti vaikui du sakiniai, vienas garsiau už kitą, tuo pačiu metu. Audiologist bando nustatyti perdirbimo problema.

Kalbos kalbos patologas galite sužinoti, kaip gerai asmuo supranta ir vartoja kalbą. Psichikos sveikatos priežiūros specialistas gali suteikti jums informacijos apie jų pažinimo bei elgsenos problemas, kurios gali prisidėti prie problemos, o kai kuriais atvejais, ar jis arba ji gali turėti pasiūlymus, kurie bus naudingi. Kadangi audiologist gali padėti funkciniams sutrikimams klausos ir apdorojimo, ir kalbos kalbos patologas yra sutelktas į kalbą, jie gali dirbti kaip su savo vaiku komanda. Visi šie specialistai siekia teikti geriausius rezultatus už kiekvieną vaiką.