Medicina


Kas apdorojimo būdų garso apdorojimo procesų sunkumais?

Daug mokslinių tyrimų vis dar reikia suprasti, APD problemos, susijusių sutrikimų, ir geriausia intervencijos kiekvienam vaikui ar suaugusiam. Keletas strategijų yra padėti vaikams su klausos sunkumų apdorojant. Kai kurie iš šių yra komerciškai prieinamas, tačiau dar nėra visiškai ištirtas. Bet pasirinktose strategijose turėtų būti naudojamos pagal specialistų komanda gaires, ir strategijos veiksmingumą reikia įvertinti. Mokslininkai šiuo metu studijuoja požiūrių į gydymą veislės. Keletas strategijų, kurias gali išgirsti apie įtraukti:

* Klausos treniruoklius, kai elektroniniais prietaisais, kurie leidžia asmeniui padeda sutelkti dėmesį į kalbėtojo ir sumažinti fono triukšmą trukdžių. Jie dažnai naudojami klasėse, kur mokytojas nešioja mikrofonas perduoti garso ir vaikas nešioja ausines gauti patikimą. Vaikai, kurie dėvi klausos aparatai gali naudoti juos be klausos treneris.
* Aplinkos pakeitimai, pavyzdžiui, klasėje akustika, rodymas, ir sėdimosios gali padėti. Audiologist gali siūlyti būdus, siekiant pagerinti klausymo aplinkoje, ir jis ar ji galės stebėti bet kokius pokyčius, klausos statusas.
* Pratimai gerinti kalbų kūrimo įgūdžiai gali padidinti gebėjimą mokytis naujų žodžių ir padidinti vaiko kalba bazė.
* Klausos atminties didinimo, procedūrą, kuri sumažina išsamios informacijos daugiau pagrindinių atstovavimas, gali padėti. Taip pat, privatūs klausos mokymo metodai gali būti naudojami mokytojų ir terapeutų spręsti konkrečius sunkumus, su.
* Klausos integracijos mokymas gali būti skatinamas praktikų būdas persikvalifikuoti klausos sistema ir sumažinti klausos iškraipymo. Tačiau, dabartinių mokslinių tyrimų neįrodė naudos iš šio požiūrio.