Medicina


Kokias sąlygas imituojančias maisto alergijos?

Yra daug sąlygų, kurios gali imituoti maisto alergijos. Labai svarbu atskirti tikrą alergiją maistui iš kitų nenormalus atsakas į maistą, kad yra, maisto netoleravimas, kuris gali atsirasti dėl kitų ligų ar apsinuodijimo maistu veislės, kuris atsiranda, kai užkrėstą maistą yra nuryjamas. Jeigu pacientas sako gydytojas, “Aš manau, kad alergija maistui,” gydytojas turi apsvarstyti, diagnozavimo numeris. Galimybes ne tik maisto alergijos, bet ir visas kitas ligas, kurios simptomai pareikštas maisto. Tai reakcija į tam tikrų cheminių medžiagų maisto produktuose, pavyzdžiui,, histamino arba maisto priedų, apsinuodijimo maistu, keletas kitų virškinimo trakto ligomis, ir psichologinių simptomų.

Histaminas toksiškumo: Kai natūralių medžiagų (pavyzdžiui, histamino) maisto produktuose, gali sukelti reakcijų, panašių alergijos. Histaminas gali pasiekti didelį mastą sūris, kai kurie vynai, ir tam tikrų žuvų, ypač tunų ir skumbrių. Žuvų, histamino, kaip manoma, kyla iš bakterinio užterštumo, ypač žuvų, kad ne žemesnėje kaip tinkamai. Atminkite, kad putliųjų ląstelių spaudai histamino alerginė reakcija. Jei žmogus valgo maisto, kuriame yra didelis histamino, todėl, Jis gali atsirasti histamino toksiškumo, atsaką, kuris labai panašus į alerginę reakciją į maistą. Histaminas toksiškumas buvo vadinamas pseudoallergic žuvų apsinuodijimo ir sudaro daugiau kaip vienas trečdalis jūros gėrybės susijusios su maistu plintančios ligos, pagal JAV. Ligų kontrolės ir prevencijos (CDC).

Maisto priedai: Kita maisto netoleravimo tipas yra nepageidaujama reakcija į tam tikrų junginių, kurie dedami į maisto produktus siekiant pagerinti skonio, suteikti spalva, arba apsaugoti nuo mikroorganizmų augimo. Vartojimas labai daug šių priedų gali sukelti simptomus, imituojant visą spektrą alergijos simptomus. (Nors kai kurie gydytojai atributas hiperaktyvumas vaikams su maisto priedais, įrodymų, nėra įtikinamų, ir šio elgesio sutrikimai priežastis lieka neaiški.)

Junginiai dažniausiai siejama su nepageidaujamų reakcijų, kurios gali būti supainioti su maisto alergijos yra geltonos spalvos dažų numeris 5, natrio glutamatas (MSG), ir sulfitai. LCD dažų numeris 5 gali sukelti dilgėlinę, nors retai. MSG pagerina skonį, bet kai suvartojama daug, gali sukelti paraudimas, pojūčius šiluma, lengvumo, galvos skausmas, veido slėgis, krūtinės skausmas, ir jausmus būrys. Šie simptomai pasireiškia netrukus po valgymo daug maisto į kuriuos pridėta MSG ir laikinas.

Sulfites natūraliai Kai kuriuose produktuose, yra įtraukiamos į kitų stiprinti Traškumas arba užkirsti kelią pelėsių augimui. Esant didelei koncentracijai,, sulfitai gali sukelti problemų žmonėms su sunkia astma. Sulfitai išmeta dujų vadinamas sieros dioksido, kurie serga astma įkvepia o valgyti maistą, kuriame yra sulfitai. Šis dujų dirgina plaučius ir gali sukelti ir astma labai susitraukia, kvėpavimo takų į plaučius (bronchospazmas), padaryti kvėpuoti sunku. Sulfites, tačiau, vis dar įtraukta į kai kurių maisto produktų, ir jie taip pat yra per vyno fermentacija.
Apsinuodijimo maistu: Restoranai, maisto produktų, kurie yra užkrėsti mikroorganizmais, , pavyzdžiui, bakterijos, ir jų produktai, pvz toksinų, Tai atitinka įprastinę sukelti apsinuodijimą maistu. Taip, užterštų kiaušinių prarijus, salotos, pieno, arba mėsos gali sukelti simptomus, kurie imituoja alergija maistui. Bendra mikrobus, kurie gali sukelti apsinuodijimą maistu įtraukti norovirusų, Campylobacter jejuni, Salmonella, Listeria monocytogenes, Vibrio vulnificus, ir E. coli 0157:H7.

Laktazės stygius (netoleruoja laktozės): Kita maisto sukelti nepakantumą, kurios dažnai yra painiojama su alergija maistui, būtent pieno, yra laktazės trūkumas. Šis bendras maisto netoleravimo pasireiškia bent vienas iš 10 žmonės. Lactase yra iš pamušalo fermento plonosios žarnos. Šis fermentas suskaldyti arba skaido laktozę, Sudėtingas cukraus pieno, į paprastą cukrų, kurie vėliau absorbuojamas į kraują. Jei asmuo laktazės stygius, jis neturi pakankamai laktazės virškinti daugumoje pieno produktai laktozės. Užuot, kitų bakterijų žarnyne naudoti nesuvirškinto laktozės, tokiu būdu pagamindami dujų. Laktozės netoleravimo simptomų apimti pūtimas, pilvo skausmas, ir viduriavimas. Be diagnostinį tyrimą, skirtą laktazės stygius, pacientų ingests speciali suma, laktozės. Tada, Analizuojant kraujo mėginio paprastą cukrų, gydytojas nustato patento gebėjimą virškinti laktozę ir įsisavinti paprastą cukrų. Mažesnės nei normalioji vertė paprastai reiškia, laktazės stygius.

Glitimo jautri voverė: Netoleruojate glitimo vyksta liga, vadinama glitimo jautri voverė, arba pilvo ertmės Atogrąžų aktai. Glitimo jautri voverė sukelia unikalų nenormalus imuninis atsakas į tam tikrų komponentų glitimo, kuri yra javų grūdai sudedamosios kviečių, rugiai, ir miežių. Nors kartais vadinamas alergija glitimo, šis imuninis atsakas yra susijęs su imuninės sistemos, kuri skiriasi nuo tos, kuri dalyvauja klasikinės alergijos maistui filialas. Pacientų į plonąją žarną ir patirtis viduriavimas ir malabsorbcijos pamušalas anomalija, ypač riebalus. Šios ligos gydymo apima mitybos glitimo vengimo.

Kiti virškinimo trakto ligomis: Keletas kitų virškinimo trakto ligų gaminti pilvo simptomus (ypač pykinimas, vėmimas, viduriavimas, ir skausmas) kad kartais sukelia maisto. Šios ligos, todėl, galima panašūs maisto alergijos. Pavyzdžiui, skrandžio opa, tulžies akmenys, ne opa dispepsija (kuri yra virškinimo tipas), Krono liga (regionų enteritas), vėžio ir virškinamojo trakto, ir reta būklė vadinama eozinofilinę gastroenteritas.

Psichologinis: Kai kurie žmonės turi maisto netoleravimo, kuris psichologinės kilmės. Šių žmonių, atidžiai psichiatrijos įvertinimas gali nustatyti trauminis įvykis, kad asmens gyvenimo, dažnai vaikystėje, susietas su mitybos ypač maisto. Tame maiste metų valgymas, net kaip suaugusiųjų, yra susijęs su simptomai, kurie gali panašūs alerginės reakcijos į maistą skubėti.