Medicina


Landau-Kleffner ženklai sindromas?

LKS įvyksta dažniausiai paprastai besivystančių vaikų, kurie yra tarp 3 ir 7 metų. Be aiškios priežasties, šiems vaikams prasideda problemų suprasti, kas pasakė jiems. Gydytojai dažnai daroma nuoroda į šį kaip klausos agnosiaor problema “žodžio kurtumas.” Klausos agnozija gali atsirasti lėtai arba labai greitai. Tėvai dažnai galvoja, kad vaikas vystosi klausos problemų arba tapo staiga kurčias. Klausos tyrimų, tačiau, parodyti įprastą posėdį. Vaikai gali taip pat atrodo autizmo ar Ewolucyjnie atidėtas.

Nesugebėjimas suvokti kalbą ilgainiui paveikia vaiko šnekamoji kalba, kuri gali progresuoti iki visiško praradimo sugebėjimą kalbėti (mutism). Vaikai, kurie išmoko skaityti ir rašyti prieš klausos agnozija pradžia dažnai gali ir toliau bendrauti per rašytinės kalbos. Kai kurie vaikai plėtoti gestų ryšių ar pasirašyti panašūs kalba tipas. Bendravimo problemų gali sukelti elgesio ir psichologinių problemų. Žvalgybos paprastai atrodo, kad neveikia.

Kalbos praradimas gali prasidėti epilepsijos priepuolių, kurie paprastai vyksta naktį. Tam tikru metu, 80 procentų vaikų, sergančių LKS yra vienas ar daugiau priepuolių. Traukuliai paprastai sustabdyti iki tol, kol vaikas tampa paauglys. Visi LKS vaikai nenormalus elektros smegenų veiklą tiek dešinėje ir kairėje pusėse jų smegenis.