Medicina


Kas sukelia Landau-Kleffner sindromas?

Iš LKS priežastys yra nežinomos. Kai kurie ekspertai manau, kad yra daugiau nei vienos priežasties dėl šio sutrikimo. Visi su LKS vaikai atrodo visiškai normalu, kol jų pirmasis areštas arba kalbos problemų pradžia. Nebuvo atlikta jokių vaikų ataskaitose, kurie šeimoje LKS. Todėl, LKS yra greičiausiai nebus paveldima liga,.

Kas yra-Landau Kleffner sindromas rezultatus?

Ten nebuvo daug ilgalaikių stebėjimo tyrimai vaikų su LKS. Šis trūksta įrodymų, kartu su plataus spektro skirtumai tarp sergančių vaikų, neįmanoma nuspėti šio sutrikimo rezultatas. Užbaigti kalba atkūrimo buvo pranešta,; tačiau, kalbos problemos paprastai nepraras ir suaugę. Toliau kalbos problemos gali būti nuo sunkumų taip paprasta komandas ne žodinis bendravimas. Jeigu susigrąžinimas vyksta, ji gali atsirasti per keletą dienų ar metų. Iki šiol, jokio ryšio nebuvo rasta tarp kalbos sutrikimas, kiek, buvimą ar nebuvimą traukuliai ir kalbos susigrąžinimo suma. Paprastai, anksčiau sutrikimas prasideda, skurdesnių kalba atkūrimo.

Dauguma vaikų išaugti konfiskavimo, ir elektros smegenų aktyvumą EEG paprastai sugrįžta į normalų pagal amžių 15.

Kas gydymo nėra?

Vaistai kontroliuoti priepuolius ir nenormalūs smegenų bangų aktyvumo (prieštraukuliniai) paprastai turi labai mažai įtakos kalbos mokėjimo. Kortikosteroidų gydymo pagerėjo kalba gebėjimas kai kurie vaikai. Užsiregistruokite kalbos mokymas buvo naudingas kitiems.