Medicina


Kas yra chirurginis gydymo sergant obstrukcine miego apnėja?

Yra daug chirurgines galimybes gydyti sergant obstrukcine miego apnėja. Operacijos, kad būtų pasirinktas tipas priklauso nuo asmens konkrečių anatomija ir sunkumas miego apnėja. Žmonės dažnai nori operacijas, nes jis žada su vieno gydymo išgydyti. Chirurgijos skamba lengviau negu prarasti £ 10 ir patogiau nei nešiojant dantų prietaiso arba kaukė kiekvieną naktį. Tačiau, operacija nėra “stebuklingas vaistas” arba. Dauguma operacijos yra saugios; Tačiau kas chirurgija nesvarbu, kaip mažas atlieka rizikos. Dauguma operacijų reikalauti atleidimo nuo darbo laikas išgydyti ir kai kurie yra gana skausminga iki trijų savaičių. Kai kurie iš galimų bendrų rizikos operacijos apima:

* kraujavimas,

* infekcija,

* Scar Tissue,

* skausmas,

* prarastas darbas,

* pakeisti balso,

* problemų ryjant,

* nepakankamumu gydyti miego apnėja,

* anestezijos rizikos (įskaitant alerginę reakciją, insultas, širdies priepuolis, ir mirtis), ir

* kitų nenumatytų komplikacijų, operuojant.

Chirurgijos turėtų būti svarstomos tik po to, kai visa rizika,, nauda, ir alternatyvų chirurgija yra suprantami. Kai kurios draudimo bendrovės reikalauti trijų savaičių rėmėjo gydymo CPAP, kol jie bus net svarstyti galimybę chirurgija miego apnėja. Tai nėra nepagrįsta metodą. CPAP, jei tai toleruojama, kontrolę labiausiai miego apnėja, ir tai yra geriau nei visi chirurginio parinkčių. Sunku turėti rimtų, nuolatinis komplikacija naudojant CPAP, palyginti su tokios komplikacijos galima su chirurgija.

Bet koks chirurginis gydymas, miego apnėja, būtina atkreipti dėmesį anatominės probleminės sritys. Gali būti viena arba kelios sritys, kad kompromisas oro srauto ir sukelia apnėja. Chirurginis gydymas gali spręsti nosį, rūmai, kalba, žandikaulis, kaklas, nutukimas, arba keliose iš šių sričių vienu metu. Kiekviena operacija yra sėkmės rodiklis yra nustatomas, ar ne konkrečių kvėpavimo takų kolapsas ar obstrukcija negali. Todėl, idealus chirurgija skiriasi kiekvienam pacientui ir priklauso nuo kiekvieno paciento konkrečią problemą. Kai chirurgijos galimybės apima:

* nosies kvėpavimo takų chirurgijos,

* gomurio implantai,

* uvulopalatopharyngoplasty,

* kalba mažinimo,

* genioglossus pažanga,

* hyoid sustabdymas,

* maxillomandibular procedūras,

* tracheostomija,

* BARIATRIC chirurgija, ir

* pirmiau minėtų veiksnių derinys.

Daugelis žmonių yra kelių lygių obstrukcija, todėl šių surgerical metodai dažnai yra atliekama kartu, pavyzdžiui, uvulopalatopharyngoplasty su genioglossus pažangos ir hyoid sustabdymas.

Kokie yra ne chirurginio gydymo sergant obstrukcine miego apnėja?

Ne chirurginio gydymo sergant obstrukcine miego apnėja yra panašios į ne chirurginio gydymo knarkimas su keletu skirtumų. Gydymas apima:

* elgesio pokyčiai,

* stomatologijos prietaisais,

* CPAP (nuolatinį teigiamo slėgio kvėpavimo), ir

* vaistas.