Medicina


Kodėl svarbu gydyti sergant obstrukcine miego apnėja?

Kai su obstrukcine miego apnėja asmuo mano, kad visi už gydymo galimybės, jis arba ji gali kilti pagunda ne pasirinkti bet kurį iš jų. Kaukes ir stomatologijos prietaisais turi būti dėvimas kiekvieną naktį ir operacijos yra skausmingas ir nėra jokios garantijos, kad jie bus sėkmingi. Svarstant visas gydymo pasekmes; tačiau, svarbu nepamiršti, kad yra pasekmės ne gydomi.

Manoma, kad tik 10% pacientams, sergantiems obstrukcine miego apnėja gydoma. Kai kurie iš likusių 90% žinau, kad jie turi problemą, bet jie pasirenka nesiekti gydymas. Žmonių su obstrukcine miego apnėja gali turėti teisę priimti rizikos jų sveikatai, kad atsisakoma gydymo kelia; tačiau, kai jie važiuoja jie pateikia visi kiti rizikos, taip pat. Žmonės, kurie atsisako gydymo dėl jų obstrukcinės miego apnėjos atvejus turėtų būti pranešama DMV, kurios dažnai bus sustabdyti savo vairuotojo pažymėjimą. Neapdorotos obstrukcinė miego apnėja didina riziką:

* miokardo infarkto,

* Brūkšninis,

* aukštas kraujospūdis,

* sumažėjo produktyvumas darbe,

* sumažėjo pastabumas namuose, ir

* staigi mirtis.

Jei manote, kad jūs ar kas nors žinote, gali būti obstrukcinės miego apnėjos, pasitarkite su gydytoju simptomus kuo skubiau.