Zāles


Desmit brīdinājuma zīmes par Alcheimera slimības

Alcheimera asociācija ir izstrādājusi šādu sarakstu, brīdinājuma zīmes, kas ietver kopēju simptomi Alcheimera slimības. Personas, kas piemīt vairāki no šiem simptomiem vajadzētu redzēt ārsts ir pilnīga novērtēšanas.

1. Atmiņas zudums

2. Grūtības veikt pārzina uzdevumus,

3. Problēmas ar valodu

4. Dezorientāciju vietas un laika

5. Poor vai samazināta spriedumu

6. Problēmas ar abstraktu domāšanu

7. Misplacing lietas

8. Izmaiņas garastāvokļa vai uzvedības

9. Izmaiņas personības

10. Zudums iniciatīvas

Tas ir normāli, dažu veidu atmiņu, piemēram, spēja atcerēties sarakstus vārdi, samazināsies ar normālu novecošanos. Patiesībā, normāls personām 50 gadiem būs atgādināt tikai aptuveni 60% jo daudzi posteņi dažas atmiņas testu veidu kā indivīdu 20 gadiem. Turklāt, visi aizmirst, un turpmāk ik pēc 20 gadu vecs labi apzinās vairākas reizes, viņš nevarēja iedomāties atbildēt uz testa, ka viņš vai viņa vienreiz zināja. Gandrīz neviens 20 gadu vecs bažas, kad viņš / viņa aizmirst kaut ko, ka viņš / viņa ir ‘sākumposmos Alcheimera slimības,’ tā kā atsevišķu 50 vai 60 gadu vecuma ar dažiem atmiņas zūd, var uztraukties, ka viņi ir ‘sākumposmos Alcheimera slimību.’

Vieglas izziņas darbības traucējumi

Par demences kritēriji ir konservatīvais nozīmē, ka pacientam ir bijusi ievērojama samazināšanās spēja domāt pirms diagnoze demences ir lietderīgi. Alcheimera slimības progresēšanas ir tik mānīgs, un lēni, ka pacienti iet cauri laiku samazināsies, ja to atmiņa ir acīmredzami sliktāka nekā tā bāzes, tomēr tie joprojām neatbilst kritērijiem, lai demenci. Šis pārejas sindroms sauc Viegli Kognitīvie traucējumi (MCI). Indivīdiem skarto ar MCI ir izziņas darbības traucējumi, kas ir pierādīts ar oficiālām neuropsychological testēšanu, taču joprojām spēj funkcionēt labi. Svinīga neuropsychological pārbaude parasti nozīmē, ka pacients ievada baterija standartizētu testus atmiņas un domāšanas. Daži no šiem testiem ir kaut kas līdzīgs IQ testi, mēs varētu būt pieņemti skolā. Ja šie testi tika izstrādāti viņi lieto, lai simtiem vai pat tūkstošiem cilvēku, tā, ka statistika ir pieejama pateikt, cik personas rezultāts salīdzināts ar paraugu veseliem cilvēkiem tāda paša vecuma. Ja persona rādītāji, kas top 50%, tas nozīmē, ka viņš vai viņa ir labāka par vismaz 50% citu normālu cilvēku, kas notika pārbaude. Personām ar zemāku punktu skaits – bieži vien apakšā 7% – tiek uzskatīts, ka MCI.

Ir vairāki veidi MCI. Iespējams, ka visbiežāk ir saistīta ar traucējumiem, atmiņas, bet ne spēju plānot un tādēļ. Personām ar šo sauc “amnestic MCI” (amnestic nāk no “atmiņas zaudēšana” un ir bez atmiņas) ir augsts risks saslimt ar Alcheimera slimību, nākamajos gados. Personām ar konservēti atmiņu, bet samazinājusies pamatojumu vai pasliktina spriestspēju (zvanīt bez amnestic MCI) ir zemāks risks saslimt ar Alcheimera slimību.

Tā kā ārstēšana tiek izstrādāti, kas samazina risku saslimt ar Alcheimera slimību vai palēnināt tempu progresēšanas (kā jūnijā 2007, šāds zāles ir apstiprinājusi FDA), atzīšana amnestic MCI būs arvien svarīgāka. Cerams, ka zāles tiks attīstīts, ka būs lēns ātrums progresēšanu MCI ar Alcheimera slimību vai pilnībā liegt attīstīt Alcheimera slimības.