Zāles


Alcheimera slimība

* Alcheimera slimība ir smadzeņu slimība ar nezināmu cēloni, kas izraisa demenci.

* Vairumam pacientu ar Alcheimera slimību, ir vairāk nekā 65 gadiem.

* Ir 10 klasisks brīdinājuma pazīmes Alcheimera slimības: atmiņas zudums, grūtības veikt pārzina uzdevumus,, problēmas ar valodu, dezorientācija vietas un laika, slikta vai samazināts spriedums, problēmas ar abstrakto domāšanu, misplacing lietas, garastāvokļa vai uzvedības, izmaiņas personības, un zaudējumu iniciatīvas.

* Pacientiem ar simptomiem, ar demenci ir rūpīgi jāizvērtē, pirms tie kļūst neatbilstoši vai nolaidības dēļ marķēti Alcheimera slimību.

* Lai gan nav izārstēt Alcheimera slimību, ārstēšana ir pieejamas, lai atvieglotu daudzu simptomus, kas izraisa ciešanas.

* Alcheimera slimību ārstēšanas sastāv no medikamentu pamatā un bez medikamentu ārstēšanas metodēm organizēta, lai rūpētos par pacientu un ģimenes. Apstrāde, kuru mērķis ir mainīt pamatā slimības gaitu (kavē vai atpakaļgaitas progresēšanu) līdz šim lielā mērā ir nesekmīgi. Zāles, kas atjaunotu trūkums, vai nepareiza darbība, integrācija ķīmijas kurjeriem un nervu šūnas ir pierādīts, lai uzlabotu simptomus. Beidzot, zāles ir pieejamas, kas nodarbojas ar psihisku izpausmēm Alcheimera slimības.