Zāles


Kādi ir simptomi iespējami dzirdes apstrādes grūtībām?

Bērni ar dzirdes apstrādes grūtībām parasti ir normāla dzirde un izlūkošanas. Tomēr, tie ir arī novērots, ka:

* Ir problēmas pievēršot uzmanību un atcerēties informāciju, kas sniegta mutiski
* Ir problēmas, kas veic vairāku soļu virzienos
* Ir slikta klausīšanās prasmes
* Vajadzīgs vairāk laika, lai apstrādātu informāciju
* Ir zems akadēmisko sniegumu
* Ir uzvedības problēmas
* Ir valodas grūtības (g, tās jauc zilbes secības un ir problēmas, kas rodas vārdu krājums un izpratni valodā)
* Ir grūtības ar lasīšanas, izpratne, pareizrakstība, un vārdnīca

Kā ir aizdomas akustisks apstrādes grūtības diagnosticēta bērniem?

Jūs, skolotājs, vai dienas aprūpes pakalpojumu sniedzēju var būt pirmā persona paziņojumu simptomus dzirdes apstrādes grūtības Jūsu bērnam. Tāpēc runāt ar jūsu bērna skolotājs par skolu un pirmsskolas sniegums ir laba ideja. Daudzi veselības aprūpes speciālisti var diagnosticēt APD Jūsu bērnam. Ir iespējams, būs pastāvīgi novērošanas ar iesaistītajiem speciālistiem.

Daudz kas tiks darīts ar šiem speciālistiem būs, lai izslēgtu citas problēmas. Pediatrs vai ģimenes ārsts var palīdzēt izslēgt iespējamu slimības, kas var izraisīt dažas no šīm paši simptomi. Viņš vai viņa būs arī pasākuma izaugsmi un attīstību. Ja ir slimības vai traucējumiem, kas saistīti ar dzirdes, Jūs var nodot otolaryngologist–ārsts, kurš specializējas slimību un traucējumu galvas un kakla.

Lai noteiktu, vai jūsu bērnam ir dzirdes funkcijas problēmu, audiologic novērtējums ir nepieciešams. Audiologu dos testiem, kas var noteikt mīkstākais skaņas un vārdi persona var dzirdēt un citi testi, lai redzētu, cik labi cilvēki var atpazīt skaņas vārdus un teikumus. Piemēram, vienu uzdevumu, audiologu varētu būt jūsu bērnam klausīties dažādus skaitļus vai vārdus pa labi un pa kreisi auss, tajā pašā laikā. Vēl viens kopīgiem audiologic uzdevums, priekšroka bērnu divus teikumus, viena skaļāk nekā citi, tajā pašā laikā. Audiologu mēģina identificēt pārstrādes problēmas.

Runas valodas patologs var uzzināt, cik labi cilvēks saprot un lieto valodu,. Garīgās veselības aprūpes speciālists var sniegt jums informāciju par kognitīvo un uzvedības problēmas, kas var veicināt problēmas, dažos gadījumos, vai viņš vai viņa varētu būt ieteikumi, kas būs noderīga. Jo audiologu var palīdzēt ar funkcionāliem traucējumiem dzirdes un apstrādes, un runas valodas patologs ir vērsta uz valodu, viņi var strādāt komandā ar savu bērnu. Visi šie speciālisti cenšas nodrošināt vislabāko rezultātu par katru bērnu.