Zāles


Pazīmes Landau-Kleffner sindroms?

LKS notiek visbiežāk parasti attīstās bērniem, kuri ir no 3 un 7 gadiem. Bez redzama iemesla, šiem bērniem sākas problēmas izpratne, kas ir tiem sacīja:. Ārsti bieži atsaucas uz šo problēmu, kā akustisks agnosiaor “vārdu kurlums.” Dzirdes agnosia var rasties lēni vai ļoti ātri. Vecāki bieži domā, ka bērns attīstās dzirdes problēmas vai arī ir kļuvis pēkšņi nedzirdīgo. Dzirdes testus, tomēr, rādīt normālu dzirdes. Bērni var arī šķiet autisma vai attīstības viedokļa atlikta.

Nespēju saprast valodu iespējams ietekmē bērna sarunvalodu, kas var progresēt līdz pilnībā zaudējot spēju runāt (mēmums). Bērni, kas ir iemācījušies lasīt un rakstīt pirms dzirdes agnosia sākums bieži var turpināt sazināties, izmantojot rakstu valodas. Dažiem bērniem attīstīt tipa žestu saziņas vai apzīmējuma līdzīgu valodā. Komunikācijas problēmas, var radīt uzvedības vai psiholoģiskas problēmas. Intelligence parasti, šķiet, ir neskarti.

Valodas zudums var būt pirms epileptiski krampji, kas parasti notiek naktī. Kaut kad, 80 procenti bērnu ar LKS ir viena vai vairākas lēkmes. Krampji parasti izzūd līdz brīdim, kad bērns kļūst pusaudzis. Visi LKS bērniem ir patoloģiski elektriskie smadzeņu darbību gan labās un kreisās puses savas smadzenes.