Zāles


Kas izraisa Landau-Kleffner sindroms?

Gada LKS cēlonis nav zināms. Daži eksperti domā, ka ir vairāk nekā viens iemesls, lai šī slimība. Visi ar LKS bērniem, šķiet, pilnīgi normāla līdz brīdim, kad viņu pirmais konfiskāciju vai valodas problēmas sākas. Nav bijuši ziņojumi par bērniem, kuri ir ģimenes anamnēzē LKS. Tāpēc, LKS ir nevarētu būt iedzimta slimība.

Kāds ir rezultāts Landau-Kleffner sindroms?

Tur nav daudz ilgtermiņa turpmākie pētījumi bērnu LKS. Šis pierādījumu trūkuma dēļ, kopā ar plašu atšķirības cietušajiem bērniem, padara neiespējamu paredzēt iznākumu traucējumu. Pilnīgu valodas atgūšana ir ziņots; tomēr, valodas problēmas parasti turpinās līdz pieauguša cilvēka vecumam. Turpināja valodas problēmas var svārstīties no grūtībām šādu vienkāršu komandu ne verbālu paziņojumu. Ja atgūšana notiek, tas var notikt dažu dienu laikā vai gados. Līdz šim, nekādu attiecību nav konstatēta starp apjomu par valodu vērtības, esamība vai krampju neesamību un valodas atmaksājamo summu. Parasti, agrāk traucējumi sākas, nabadzīgākajās valodu atgūšanu.

Lielākā daļa bērnu izturēt krampju, un elektriskās smadzeņu darbību EEG parasti atgriežas normālā vecuma 15.

Kas procedūras ir pieejamas?

Medikamentus, lai kontrolētu krampjus un anomāla smadzeņu viļņu darbību (pretkrampju) parasti ir ļoti maz ietekmē valodas prasmi. Kortikosteroīdu terapija ir uzlabojusi valodas prasmi, kas dažiem bērniem. Reģistrējies valodu apmācība ir saņēmis citu.