Lekárstvo


Čo je elektrická kardioverzia?

Ak lieky nie sú schopné kontrolovať pretrvávajúci nepravidelný srdcový rytmus (ako je fibrilácia predsiení), kardioverzia môže byť vyžadované. Po podaní krátky-pôsobiace znecitlivenie, elektrickým prúdom je dodaná do svojho hrudnej steny, ktorá synchronizuje srdce a umožňuje normálny rytmus reštartovať.

Čo je kardiostimulátor?

Kardiostimulátora je zariadenie, ktoré vysiela malé elektrické impulzy do srdcového svalu udržiavať vhodnú tepovú frekvenciu. Kardiostimulátory predovšetkým zabrániť srdce bije príliš pomaly z. Kardiostimulátora má pulzný generátor (ktoré domy batérie a malé počítače) a vedie (drôty) že poslať impulzy z generátora do srdcového svalu. Novšie kardiostimulátory veľa sofistikovaných funkcií, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomáhajú spravovať a optimalizovať arytmií srdca-miera-funkcie týkajúce sa čo možno najviac.

Aké zmeny životného štýlu by mala byť? - Arytmia (Nepravidelný srdcový tep)

Aké zmeny životného štýlu by mala byť?

* Ak si všimnete, že nepravidelný srdcový rytmus sa vyskytuje častejšie u niektorých činností, mali by ste sa im vyhnúť.
* Ak fajčíte, stop.
* Obmedzte príjem alkoholu.
* Obmedziť alebo prestať používať kofeín. Niektorí ľudia sú citliví na kofeín a môže všimnúť viacero príznakov pri používaní kofeínu produkty (ako čaj, káva, kolesami a niektoré Over-The-čítač lieky).
* Drž sa od stimulanty používa v lekárstve proti kašľu a prechladnutiu. Niektoré tieto lieky obsahujú zložky, ktoré podporujú nepravidelný srdcový rytmus. Prečítajte etiketu a opýtajte sa svojho lekára alebo lekárnika, čo lieky by bolo pre vás najlepšie.