Tıp


Alzheimer Hastalığı

* Alzheimer hastalığının nedeni bilinmeyen demans yol açan beyin hastalığıdır.

* Alzheimer hastalığı olan hastaların büyük çoğunluğu bitti 65 yaşları.

* Var 10 Alzheimer hastalığının klasik uyarı işaretleri: hafıza kaybı, Bilinen görevleri yerine zorluk, dil ile ilgili sorunlar, zaman ve mekan için oryantasyon bozukluğu, azalma veya kötü karar, Soyut düşünme ile ilgili sorunlar, misplacing şeyler, ruh veya davranış değişiklikleri, kişilik değişiklikleri, inisiyatif ve zarar.

* onlar uygun olmayan ya da ihmal Alzheimer hastalığı etiketli hale gelmeden önce Demansı belirtileri iyice değerlendirilmelidir.

* orada Alzheimer hastalığı için bir ilaç olmasına rağmen, tedaviler ızdırap belirtilerin çok hafifletmek için kullanılabilir.

* Alzheimer hastalığının yönetimi ilaç olmayan ilaç temelli tedaviler, hasta ve ailesine bakmak için organize oluşur. Tedaviler hastalığın altında yatan ders değiştirme amaçlı (geciktirmek veya ilerlemesini geri) şimdiye kadar büyük ölçüde başarısız olmuştur. İlaçlar bu kusur geri, veya arızalı, sinir hücrelerinin kimyasal haberciler semptomlar artırmak için gösterilmiştir. Nihayet, ilaçlar kullanılabilir Alzheimer hastalığının psikiyatrik bulguları ile anlaşma vardır.