Tıp


Ne atopik dermatit belirtileri nelerdir?

belirtileri kişiden kişiye değişse de,, En sık görülen semptomlar kuru, kaşıntılı, kırmızı deri. Uyuz hastalığı büyük özellikli bir. Tipik etkilenen deri bölgelerinde silah kıvrımları dahil, diz arkasındaki, bilek, yüz, ve elleri. Daha az yaygın orada kulakların arkasında çatlaklar olabilir, ve vücudun herhangi bir bölümünde çeşitli diğer döküntüler.

Kaşıntılı duygu atopik dermatit önemli bir faktördür, çizilmeye ve yanıt olarak sürtme kötüleşebilir bu hastalığın karakteristik deri iltihabı kaşıntı nedeniyle. Atopik dermatit olan insanlar daha duyarlı kaşıntı ve çizik daha uzun ihtiyacı hissediyorum yanıt gibi görünüyor. Onlar ne kadar denir geliştirmek “kaşınma-kaşıma” devir. Cildin aşırı kaşıntı tırmalamak için kişinin neden, hangi nöbetleşe kötüleştirir içinde kaşıntı, ve benzeri. Kaşıntı özellikle uyku sırasında bir sorun, ve diğer dış uyaranların yokluğunda azalır tırmalama bilinçli kontrolü kaşıntı daha iyi fark yapmasından. Birçok hasta aynı zamanda kaşıntı erken akşam ne zaman işten eve veya okul varken daha az dış uyaranlara onları meşgul tutmak için kötüleşen haber. Zaman sessiz ev tür aşağı şeyleri, kaşıntı daha iyi fark haline geldi.

atopik dermatit cilt çizilmeye ve deri enfeksiyonları sonucu desenleri değiştirilebilir nasıl etkiler. hastalığı olan bazı insanlar kırmızı geliştirmek, derideki bağışıklık sistemi çok aktif hale deri ölçekleme. Diğerleri sürekli kaşıma ve sürtme sonucu kalın ve kösele deri geliştirmek. Bu durum likenifikasyon denir. Hala diğerleri papüller geliştirmek, veya küçük yükseltilmiş darbe, bunların cilt üzerinde. Zaman papüller çizik vardır, onlar açabilir (Soyulmalar) ve huysuz ve enfekte olma. listeleri hastalığın sık deri özellikleri aşağıda kutusu. Bu koşullar da insanlar atopik dermatit veya cilt bozukluklarının diğer türleri olmadan bulunabilir.