Tıp


Ne Klippel-Trenaunay-Weber sendromuna neden?

Klippel-Trenaunay-Weber vakalarının çoğu sporadiktir. Onlar uyarı olmadan ortaya, Ailede daha önce dava ile; Ancak son zamanlarda aile içinde bazı durumlarda olmuştur.

Ne prognozu (görünüm) Klippel-Trenaunay-Weber sendromu ile?

Klippel-Trenaunay-Weber ile çoğu kişiler bir genişlemiş bacak var ve önemli bir tedavi olmaksızın nispeten iyi yapmak. Bunu önlemek için kompresyon çorapları giymek yararlı olabilir havuzu etkilenen ekstremitede venöz (Varis yönetimi). Ancak, Bazı Klippel-Trenaunay-Weber hastalar belirgin ağrı var. Cilt ülserleri, enfeksiyonları ve diğer cilt sorunları ortaya çıkabilir, fakat genellikle tedavi konservatif. Ameliyat gereken hemen hemen hiç.

Ne Klippel-Trenaunay-Weber temel defekt sendrom?

Onu tam olarak bilinmemektedir, ancak bazı kusur parçası anjiogenik hücre kontrolü ile ilgili olduğuna inanıyoruz araştırmalar (kan damarlarının habercisi). Diğerleri rahim içinde gelişen embriyonun bazı yaralanma kaynaklandığını düşünüyorum, venöz basınç ve çıkan anormal venöz basınç sonucu, neden varisler ve uzuv genişleme. Başka bir deyişle, Şu anda Klippel-Trenaunay-Weber gelişmesine yol kesin olayları bilmiyorum.