Soru Sor...!

CEVAP » Genel

Oje nasıl sürülür

(1 post)
 1. cevapci
  Key Master


  Oje nasıl sürülür ve oje sürme teknikleri burada
  reklamlar

  Ellerimize bambaşka bir hava sitrmekte bulunan ojeler, nasıl daha pratik sürüldüğüne dair bilgilere sahip olacağız bu yazımızda Sevgili turkax.com Kullanıcılarımız.
  Oje sürülürken yapılacak ufak hatalar kötü görünümlere yol açması muhtemeldir. Bu tür aksiliklere sebep olmadan el güzelliğinize kavuşmak için önerilerimizden fayda bulmanız gayet mümkündür.
  - Oje fırçasına aldığınız oje miktarının az olmasına dikkat edin. Fırçaya alınan çok miktardaki oje tırnağa uygulandığında kalın bir katman oluşturur, oluşan bu kalın katmanın kuruması daha uzun süre alacağından mümkün olduğunca az oje alınmalı ve tırnağa ince katman halinde uygulanmalıdır.

  Oje Sürme Teknikleri
  - Tırnağınıza uygulayacağınız ojeyi önce tırnağınızın tam ortasına sürün. Sonrasında sağ ve sol kenarlara uygulayın.
  - Oje yapma işlemi sürerken tırnak kenarlarınıza taşırdığınız ojeleri temizlemek için kulak temizleme çubuğu ve törpünüzden yararlanın. Az miktarda asetona batırdığınız kulak temizleme çubuğunun ucu ile kenarlara taşan ojeleri temizleyiniz.
  - Kullanacağınız oje koyu renk ise tırnağınıza uygulamadan önce mutlaka bir kat parlatıcı uygulayınız. Böylelikle koyu renk ojenin mat görünmesini engelleyebilirsiniz.
  - Oje kullanımında giyeceğiniz kıyafetlere uygun renkler seçiniz.

  10 years once